Van valami, amiről ritkán beszélünk, pedig a legtöbb modern nőt és férfit ma már mindennap érinti. Ez nem más, mint az a fajta belső elszigetelődés, amikor ugyan körülvesznek emberek, de mégis egyedül vagy. Amikor mosolyogsz a világra, miközben belül legszívesebben ordítanál. Amikor nap mint nap erősnek mutatod magad, pedig egyre inkább úgy érzed: elfogyott az erőd.

Ez a modern kor egyik legnagyobb paradoxona: soha nem voltunk ennyire elérhetőek, és mégis ennyire elérhetetlenek egymásnak. Az érzések elfojtása, a megfelelési kényszer, a “csinálni kell” mókuskerék olyan súlyokat rak ránk, amiket nem tanítottak meg elbírni. Így szépen lassan megtanulunk nem érezni. Vagy csak akkor, amikor már túl késő.

De mi lenne, ha nem kellene tovább elhallgatnod azt, ami belül történik?

Ha nem kellene elrejtened a gyengeségeidet, a kétségeidet, az érzelmeidet?

Mi lenne, ha az érzéseid nem ellenségek lennének, hanem iránytűk?

Ha a szomorúság nem gyengeség, hanem mélység lenne?

Ha a düh nem félelem, hanem határjelző?

Ha a félelem nem visszahúzó erő, hanem figyelmeztető tábla?

Az érzések nem ellened vannak, hanem érted. Az a baj, hogy ezt senki nem tanította meg neked. De még nem késő. Most megérkeztünk egy olyan időszakba, amelyben végre visszakapcsolódhatunk ahhoz, akik valójában vagyunk.

Nem elvárásokon, szerepeken, hanem valódi emberi jelenléten keresztül.

Ez az Érzések Szabadsága program. 12 alkalom, ahol minden hónapban egy érzéspárossal dolgozunk. Ahol biztonságos térben lehetsz az, aki vagy. Ahol az elnyomott vihar helyett belső nyugalmat tanulhatsz.

Ha fáradt vagy. Ha soknak érzed magad. Ha nem tudod, mit érzel. Ha szeretnél végre kapcsolódni önmagadhoz, akkor várlak sok szeretettel.